Menü
Sepet


Vitamin Mineral

Marka: TARIMSAN Model: Ya-avitab001
AVI-TABTÜM KUŞLAR İÇİN TAMAMLAYICI MİNERAL YEM TABLETİFAYDALARIMetabolizmanın güçlenmesine yardımcı olur.Hastalıklara karşı direnç sağlar.Strese bağlı tüm rahatsızlıklardan korur.İştahı açar, canlı ağırlık artışı sağlar.Güçlü bir vitamin deposudur.İçeriğindeki Kolin sayesinde karaciğer metabolizması..
140,00₺
Vergiler Hariç:140,00₺
Marka: TARIMSAN Model: ya-avvt001
Tarımsan AvI-VIT 80 GrAVI-VITTÜM KUŞLAR İÇİN TAMAMLAYICI YEMAVI-VIT, kuşların sağlıklı bir şekilde gelişmesi ve yaşamlarını sürdürebilmeleri için gerekli olan vitaminlerve iz elementleri içerir.Stres altındaki kuşlar daha yüksek düzeyde vitamin ve mineral kaynağına ihtiyacı duyarlar.KULLANIM ŞE..
90,00₺
Vergiler Hariç:90,00₺
Marka: TARIMSAN Model: ya-aviyeast001
Tarımsan AVIYEAST 80 Gr (Tüm Kanatlılar İçin)AVIYEASTTÜM KANATLILAR İÇİN VERİM ARTIRICIFAYDALARIVitamin mineral amino asit ihtiyacını karşılar.İçerdiği folik asit ile üremeyi kolaylaştırır.Multienzimler ile yemin besin değerini artırır.İştah açarak enerji seviyesini yükseltir.Yumurtlanan yumurta say..
60,00₺
Vergiler Hariç:60,00₺
Marka: BAYFEED Model: ya-startk03
Bay Feed Turbo Start-k Vitamin&Mineral 100 MlTurbo start-K  Vitamin&Mineral 100 mlDirenci yüksek düzeyde tutar - Yavru gelişimlerini hızlandırır Kursak sütünü zenginleştirirİshali engellerHırıltılı solunumu engellerGöz yaşarmasını engeller Tüm enfeksiyonlara direnç sağlar ..
170,00₺
Vergiler Hariç:170,00₺
Marka: DİĞER MARKALAR Model: ya-vit0001
VİTAMİNOSEMCanlı ağırlık ve yem dönüşümünde performansı artırıcı etki sağlar. Immun sistemin güçlendirilmesi, vitamin ve aminoasit takviyesi, nonspesifik ishallerde sağlık ve verimliliğin desteklenmesi, damızlıklarda üreme performansının artırılması amacıyla kullanılır. Toz ürünlere göre biyoyararla..
450,00₺
Vergiler Hariç:450,00₺
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz.