Menü
Sepet


Hakkımızda

               YÜKSELİŞ ATÇILIK
               2001 yılından itibaren günümüze kadar başarılı bir şekilde hizmet veren YÜKSELİŞ ATÇILIK sektörün öncüsü olup zamanla kurumsal kimliğini oluşturmuş Adana 'nın sayılı başarılı firmaları arasında yer alır.  Sektörün öncüsü olması dolayısıyla oluşan tecrübe ve deneyimle beraber bünyesinde bulundurduğu veteriner hekimlerle at sağlığı ve gereksinimleri ile ilgili profesyonel  bir hizmet sunmaktadır.
Sektörün güvenini ve inancını kazanmış olan YÜKSELİŞ ATÇILIK  başarılı büyümesini diğer şehirlerde de şubeleşme şeklinde devam ettirmektidir. 
 
        Sadece  Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın onayladığı ürünleri satmakta olup bakanlık kontrolünden geçen onaylı ürünleri satmaktadır. Bunun dışında kontrolsüz hiçbir ürün satışı  gerçekleştirmemektedir. 
        Tutarlılığın ve devamlı güvenilir hizmetin simgesi olan YÜKSELİŞ ATÇILIK  bakanlık onaylı ürün anlayışını benimsemiş müşteri odaklı çalışarak  her zaman en kaliteli hizmeti ile ' memnun müşteri '
 profilini devam ettirmektedir.
       At sağlığı ve gereksinimleri ile ilgili her soruya güvenli bir şekilde cevap veren YÜKSELİŞ ATÇILIK en kaliteli hizmeti vermeye devam edecektir.
 
   Vizyonumuz
      İlerleyen  zamanlarda tüm hipodrom bölgelerinde satış mağazaları açmak.

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz.