Menü
Sepet


N Active Jointype H.A 1 LT

N Active Jointype H.A 1 LT
Çok Satan
N Active Jointype H.A 1 LT
2.350,00₺
Vergiler Hariç: 2.350,00₺

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Açıklama

Jointype H.A 1 Lt
 

Hyaluronic Acid, Glucosamine, Chondroitin, MSM, Boswellia ( akgünlük ağacı ) & Curcumin ( Zerdeçal)

Atlarda eklem sağlığı, bağ dokusu ve tendon işlevlerinin desteklenmesi için hazırlanmış özel bir formüldür.

Doğanın mucizevi bitkilerinden biri olan ZERDEÇAL uzun yıllardır birçok hastalığa Tedavi amaçlı olarak kullanılan bir baharattır. Zerdeçalın aktif maddesi curcumindir.  Curcumin Demir ve Magnezyum bakımından oldukça zengindir ve güçlü miktarda E ve C vitamini içerir. zerdeçalın en dikkat çeken faydalarından biri önemli derecede antienflumatuar (iltihap azaltıcı) ve antioksidan etkisi olmasıdır.

??  Hyaluronik asitle birlikte yüksek oranda biyoyararlanabilen Curcumin içerir.
??  Kıkırdak hasarı ve yıkımına karşı güçlü destek sağlar.
??  Glukozamin Kondroitin ve MSM  birlikte kullanıldığında fiziksel fonksiyonları desteklediği ve günlük aktivitelerde anlamlı bir iyileşme gösterdiği görülmüştür.
?? Jointype   içeriğindeki Doğan’ın en güçlü Ağrı giderici bitkilerinden olan Boswellia Serrata ve Zerdeçal’ın Sinerjik etkisi ile formüle edilmiştir.
?? Jointype  içeriğindeki yüksek miktardaki zerdeçal kasların daha geç yorulmasını sağlayarak Spor performansına  destek olduğu gibi Kas ağrılarının daha çabuk geçmesine ve kasların daha hızlı gelişmesine yardımcı olur.
?? İçeriğinde bulunan  Omega-3 Balık Yağı bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklardan korunma ya Yardımcı olduğu gibi pek çok hastalığın tedavisinde önemli rol oynar.  Aynı zaman da eklemlerde ağrı şişlik ve yorgunluk gibi şikayetleri önemli ölçüde azaltır.

Kullanım Önerisi
Taylarda:                 20 gram/günlük

Yetişkin Atlarında: 30 gram/günlük

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz.